title

Bozkar® Akvaryum ve Pet Ürünleri Dış Tic. Ltd. Şti. Gemi inşa sektörünün kalbi olarak bilinen İstanbul 'un Tuzla ilçesinde, kuruluş yılı olan 2011 'den itibaren Gemi ve Yat İnşa Endüstrisi başta olmak üzere; Yüzer ve kara enerji santralleri, Petro kimya ve Otomotiv Endüstrilerine teknik danışmanlık, ürün tedarik hizmetleri,

ESS™ Enerji Tasarruf ve Enerji Geri Kazanım Sistemleri,

E-HRS™ Egzoz Termal Yalıtım Sistemleri

alanlarındaki üretimi ve taahhüt alt yapısı ile uygulama hizmetleri arz etmektedir.

Ayrıca, bir hobici hikayesi olarak başlayan akvaryum sevdası,

günümüzde firmamızı Pet sektöründe ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren bir kuruluş niteliğine taşımıştır.

Bozkar® Denizcilik Tuzla 'daki merkez ofisi ve E-HRS™ Egzoz Termal Yalıtım Sistemleri ve ESS™ Enerji Geri Kazanım Sistemleri üretim tesisi ve tabii ki nitelikli ve ehil personelleri ile birlikte her nevi yüzer taşıt ve termal devrenin teknik yalıtımları konularında hizmet vermektedir.

Firmamız, 2012 Yılından itibaren bünyesine temsilcilikler katmaya başlamış ve hali hazırda 9+ firmanın temsilciliğini yürütmektedir.

Prestijli projeler ile büyümeye devam eden, sürdürülebilir büyüme yolcuğumuzda en büyük gücünü nitelikli ve uzman çalışan kadrosundan alan firmamız, geniş ürün yelpazesine sahip stoklarını en uygun fiyat ve şartlarda siz saygın müşterilerimizin kullanımına sunmayı bir görev bilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR