122-SEACHEM STABILITY 1 LT
122-SEACHEM STABILITY 1 LT

SEACHEM- STABILITY 1 LT (122)

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Barkod : 000116001229

Stability®, tatlı su ve deniz sistemlerinde akvaryum biyofiltresini hızlı ve güvenli bir şekilde kuracak ve böylece balık ölümlerinin 1 numaralı nedeni olan "yeni tank sendromu" önlenecektir. Stability®, akvaryum için özel olarak formüle edilmiştir ve atık organiklerin, amonyak, nitrit ve nitratın parçalanmasını kolaylaştıran aerobik, anaerobik ve fakültatif bakterilerin sinerjik bir karışımını içerir. Stability® tarafından kullanılan bakteriler kükürt içermeyen sabitleyicidir ve toksik hidrojen sülfür üretmez. Stability®, tüm sucul organizmalar ve sucul bitkiler için tamamen zararsızdır, bu nedenle aşırı kullanım tehlikesi yoktur.

Stability ® , neredeyse on yıllık araştırma ve geliştirmenin bir sonucudur ve doğal biyolojik yönetimde mevcut en son teknolojiyi temsil eder.

Rakip ürünlerde kullanılan bakteriler doğası gereği kararsızdır. Büyümeleri ve gelişmeleri için gerekli koşullar çok dar bir sıcaklık, pH, organik yükler, vb. Aralığına düşer. Bu parametrelerden herhangi biri tam olarak uygun aralıkta olmadığında, bakteri kültürü hızla çöker ve ölür. Stability® bu şekilde sınırlı değildir. Stability's ™ bakteri türlerinin büyümesi için gerekli koşullar çok geniş bir aralığı kapsar. Diğer bakteriler ölmeye başladığında (genellikle bir organizmanın saptanamayan ölümünün neden olduğu yüksek organik yüklerden), Stability ™ basitçe daha etkili hale gelir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR