40365-POND FLAKES 1000ML/145G
40365-POND FLAKES 1000ML/145G
40365-POND FLAKES 1000ML/145G

TROPICAL- POND FLAKES 1000ML/145GR (40365)

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Barkod : 5900469403655
Pond Flakes, bahçe havuzlarında tutulan küçük balık türlerinin ve yavrularının, örneğin genç süs havuzları, koi sazanları, altın orfs, altın kadife çiçeği vb. günlük beslenmesi için tasarlanmış çok bileşenli bir pul yemdir. pul üretimi, balıklara besin gereksinimlerini karşılayan sağlıklı bir diyet sağlar. 

Bir havuzdaki güzel ve sağlıklı balıklar birçok faktörün sonucudur. En önemlilerinden biri, balığın ihtiyaçlarına göre ayarlanmış dengeli bir diyettir. Yüksek kaliteli yem kullanımı sadece balığa gerekli besinleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda havuzu metabolik ürünlerle aşırı yüklenmekten korur. Süs balıkları ve havuz bakımı için çok çeşitli ürünler, yüksek kaliteli yem ve müstahzarları içerir. Tropikal süs balığı yemleri, seçilmiş içeriklerden yapılır ve balığın beslenme ihtiyaçlarına göre ayarlanır. Havuz balıklarına besin ihtiyaçlarını karşılayan sağlıklı bir diyet sağlarlar. Balıkları mükemmel durumda tutarlar, tek tip büyümelerini ve gelişmelerini ve ayrıca güzel renklenmelerini olumlu yönde etkilerler.

Pond Flakes düzenli olarak beslendiğinde balıkları mükemmel durumda tutar ve eşit büyüme ve gelişmelerine katkıda bulunur. Azaltılmış fosfor içeriği nedeniyle, yem havuzda yosun gelişimine katkıda bulunmaz. Yemleri, ilkbahar başlarından sonbahar sonlarına kadar, 10°C'nin üzerindeki su sıcaklıklarında ve küçük balıkların kapalı mekanlarda kışlaması sırasında kullanırız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR